"Užijte si tradici, kvalitu a pohostinnost s Target Group. Hoďte shon města za hlavu a přijeďte do krásné přírody, kde Vám poskytneme nezapomenutelný sportovní zážitek!"

Střelba

Střelba pod vedením zkušených instruktorů s maximálním důrazem na bezpečné zacházení se zbraní pro Váš zážitek! Areál střelnice je vhodný pro jednotlivce, rodiny, skupiny, ale i pro firemní či soukromé akce, zájmové činnosti mládeže i myslivecké spolky.

Pokud jste nováček v brokové sportovní střelbě, tak lekce s trenérem významně přispěje k pochopení, uznání a radosti ze hry. Tím, že absolvujete lekci na střelnici Target Group se naučíte nejen základy, ale i metody a techniky, které z Vás udělají lepšího střelce. Ať už máte v zájmu střílet na konkurenceschopné úrovni, či jen rekreačně, pomůžeme Vám k dosažení Vašich cílů.

Naplánujte si

Naplánujte si u nás firemní akci s all inclusive službami a spojte zábavné s užitečným. Poskytneme Vašim zaměstnancům občerstvení, kvalifikovaného trenéra, zázemí klubovny. V případě Vaší potřeby zajistíme ubytování.

Tyto akce jsou prováděny na objednávku a jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené střelce. Probíhají na vyhrazeném místě a jsou pod vedením zkušeného instruktora. Pokud zbraň nevlastníte, tak Vám jí rádi zapůjčíme, včetně příslušenství jako jsou brýle, sluchátka a jiné ochranné pomůcky.

Služby

  • Kvalifikovaní trenéři
  • Půjčovna zbraní a ochranných pomůcek
  • Restaurace
  • Kurzy na zbrojní průkaz
  • Kurzy bezpečnosti a zacházení se zbraní
  • Služební výuka a výcvik střelby pro bezpečnostní sbory a bezpečnostní agentury

Rezervujte si svojí střelbu na:

+420 723 61 71 71

Otevírací doba:

PO-ÚT - dle telefonické rezervace

ST-NE - standardní otevírací doba od 9:00 do 18:00

Střelnice se nachází v malebném prostředí Nového Boru. Byla postavena v roce 1956 a v roce 2004 prošla generální rekonstrukcí. V oblasti brokové střelby nabízíme skeet, trap, lovecké kolo, univerzální trap, double trap, zajíce na průseku. Dále střelbu z krátké palné zbraně, dlouhé palné zbraně, malorážky na vzdálenost 25, 50 a 100 m.

Mapa areáluTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace